Oferta

Usługi

Korzystanie z naszej oferty wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim usługi blacharsko-lakiernicze są wykonywane przez specjalistów posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie. Te cechy są istotne w wykonywaniu poprawek i kompleksowych napraw o charakterze blacharskim oraz lakierniczym. Każdy klient naszej firmy może liczyć na wysoką jakość takich napraw, po których samochód zostanie przywrócony pod względem wyglądu do stanu sprzed stłuczki lub wypadku.

Blacharz samochodowy

Usuwamy skutki stłuczek i innych zdarzeń drogowych oraz wymieniamy elementy “zjedzone” przez rdzę. Wszystkie zadania wykonują doświadczeni fachowcy korzystający z najlepszego sprzętu. W ten sposób kształty poszczególnych elementów są przywracane do stanu początkowego, a auto wygląda jak przed wypadkiem.

Lakiernik samochodowy

Drugą nasza główną specjalizacją jest lakiernictwo samochodowe. Korzystamy również z nowoczesnego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych fachowców. Znamy się na dobieraniu lakieru oraz na prawidłowym nakładaniu jego warstw na blachę. Po wykonaniu usługi trudno jest zauważyć, że dany element był lakierowany.

Mechanika pojazdowa

Oferujemy szeroką gamę usług począwszy od wulkanizacji, a na naprawie silnika skończywszy. Jesteśmy w stanie naprawić każde auto, a nasz szef specjalizuje się w naprawie zagadkowych przypadków. Jeśli poprzedni warsztat samochodowy nie był w stanie uporać się z twoim przypadkiem, wypróbuj warsztat samochodowy Matuszewski.

Powypadkowe Naprawy Bezgotówkowe

Świadczymy również naprawy powypadkowe – bezgotówkowe oraz usługi w zakresie ogólnej naprawy. Na czas pobytu pojazdu w warsztacie istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego.

Części zamienne

Szukasz części samochodowych? U nas znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do wszystkich marek. Wszystkie części zapasowe w jednym miejscu u sprawdzonego sprzedawcy. Sprawdź naszą ofertę na auto części zanim przepłacisz.