O nas

O nas

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat zajmujemy się realizacją zleceń obejmujących blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. W swojej ofercie posiadamy naprawę i lakierowanie całych pojazdów oraz poszczególnych elementów. Wszystkie te zlecenia są wykonywane przez wykwalifikowany personel korzystający z nowoczesnego zaplecza technicznego. Dzięki temu każdy klient ma gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie. Po prostu pojazd po naprawie będzie wyglądać jak przed stłuczką czy też poważniejszym wypadkiem.

Ze względu na duże doświadczenie podejmujemy się praktycznie wszystkich, nawet nietypowych i bardzo trudnych zadań. Oferujemy fachowe usuwanie szkód komunikacyjnych oraz drobne poprawki blacharskie i lakiernicze. Jeśli chodzi o usuwanie szkód to usługa ta może być całkowicie sfinansowana z ubezpieczenia AC lub OC sprawcy zdarzenia. Dzięki licznym kontaktom z ubezpieczalniami oferujemy rozliczenia bezgotówkowe, w których to nasza firma bierze na siebie wszelkie formalności.

Oprócz podstawowych usług związanych z blacharstwem i lakiernictwem, nasza firma oferuje wiele usług dodatkowych. Między innymi wynajmujemy pojazdy zastępcze na czas naprawy, a także oferujemy dojazd na miejsce zdarzenia i odholowanie pojazdów do naszego warsztatu.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na nasze umiejętności, doświadczenie i profesjonalizm. Zapewniamy wyłącznie wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również małe, średnie i duże firmy.

Witamy

Blacharstwo i lakiernictwo

Witamy na stronie warsztatu zajmującego się świadczeniem profesjonalnych usług blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym wyłącznie usługi najwyższej jakości. Klienci mogą mieć pewność, że do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością, która jest sprawą kluczową w przypadku usług blacharskich i lakierniczych. W ofercie posiadamy usługi blacharskie związane z naprawą powypadkową pojazdów i nie tylko.

Oferta

Naszym priorytetem jest wysoka jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta

Jesteśmy dobrze zorganizowani i wykonujemy powierzone zadania wg obowiązujących standardów oraz technologii napraw.

  • naprawy powypadkowe
  • usuwanie szkód parkingowych
  • naprawy bezgotówkowe z OC oraz AC dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych
  • blacharstwo lakiernictwo
  • polerowanie lakieru
  • usuwanie wgnieceń bez lakierowania
  • lakierowanie reflektorów w celu odnowienia powłoki ochronnej UV
Skontaktuj się!